Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17 | Õpikeskus: E–R 10–17
Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17
Õpikeskus: E–R 10–17

Alates 2023. aastast tuleb Visible Body Web Suite kasutamiseks enda konto registreerida olles eelnevalt raamatukogu andmebaasidesse sisse loginud. Konto on aktiivne 150 päeva, hiljem tuleb protseduuri korrata.
Anatoomia ja füsioloogia õppevahend tutvustab läbi interaktiivsete 3D-mudelite, animatsioonide ja testide inimese makro- ja mikroanatoomiat, patoloogilist anatoomiat ning organismi füsioloogilist talitust ja patofüsiololoogiat.
Õppevahendist on TLÜ-le avatud viis osa:
– Human Anatomy Atlas 2023+ sisaldab põhjalikke 3D-mudeleid inimese anatoomiast, animatsioone lihastest ja luudest jm. Kujutisi on võimalik muuta, lisades ja eemaldades kudesid ning elundeid. Oma konto loomisel saab kasutaja luua, salvestada ja jagada enda kohandatud kujutisi ja koostada esitlusi,
– Visible Biology on bioloogiliste kontseptsioonide ja protsesside visuaalne juhend,
– Anatomy & Physiology õppevahend 50 visuaalse ja interaktiivse peatükiga,
– Muscle Premium sisaldab 3-D mudeleid lihastest, sidemetest ja luudest ning nende vigastustest ja haigustest, lisaks ekspertide koostatud videoesitlusi,
– Physiology Animations on videoatlas, mis sisaldab rohkem kui 60 3D-animatsiooni, mis illustreerivad kehasüsteemi funktsioone ning tutvustavad põhilisi füsioloogilisi protsesse ja sagedamini esinevaid haigusi.