Teadusraamatukogu: E–R 11–17, 22.06 11–14 | Õpikeskus: suletud kuni 22.08 | Filmi- ja meediaraamatukogu: suletud kuni 22.08
Teadusraamatukogu: alates 3.05 avatud E–R 11–17
Filmi- ja meediaraamatukogu: suletud kuni 22.08
Õpikeskus: suletud kuni 22.08

Erialainfo spetsialistid

Erialainfo spetsialistid vastavad teie päringutele, tellivad õppe- ja teadustööks vajalikke teavikuid, teevad andmebaaside kasutamise ja infokirjaoskuse koolitusi ning on kontaktisikuteks Tallinna Ülikooli liikmete ja raamatukogu vahel. 

Päringuid võib esitada üldisel meiliaadressil erialainfo@tlulib.ee või kontakteerudes otse oma valdkonna erialainfo spetsialistiga.

Elisabeth Arder

  • Ühiskonnateadused
  • Psühholoogia
  • Kommunikatsioon
  • Rahvusvaheliste ja sotsiaaluuringute keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: elisabeth.arder@tlulib.ee
Ruum: A 314

Kristi Mets-Alunurm

  • Haridusteadused
  • Eesti keel ja kultuur
  • Lääne-Euroopa uuringud
  • Vene ja Ida-Euroopa uuringud
  • Haridusinnovatsiooni keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: kristi.mets@tlulib.ee
Ruum: A 314

Carolina Schultz

  • Loodusteadused
  • Liikumis-, tervise- ja sporditeadused
  • Kultuuriteooria
  • Ajalugu
  • Aasia uuringud
  • Ökoloogia keskus
  • Maastiku ja kultuuri keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: carolina.schultz@tlulib.ee
Ruum: A 314

Sigrid Mandre

  • Digitehnoloogiad ja matemaatika
  • Kunstid
  • Kunstiteraapiad
  • Haridustehnoloogia keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: sigrid.mandre@tlulib.ee
Ruum: A 314

Piret Remmelgas

  • Film ja meedia

Telefon: 619 9920
E-post: piret.remmelgas@tlulib.ee
Ruum: N 407