Teadusraamatukogu: E–R 11–18, L 11–15 | Õpikeskus: E–R 10–18, L 12–16 | Filmi- ja meediaraamatukogu: E–N 10–17, R 10–15
Teadusraamatukogu: alates 3.05 avatud E–R 11–17
Filmi- ja meediaraamatukogu: suletud kuni 22.08
Õpikeskus: suletud kuni 22.08

Töötajad

Juhtkond

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Andres Kollist

direktor

Anna Allsaar

personali-, finants- ja kogude juht

anna.allsaar@tlulib.ee
Ruum: 516
665 9405

Sven Põder

asedirektor

sven.poder@tlulib.ee
Ruum: 522
665 9418

Kantselei

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Harry Liivrand

Teaduskommunikatsiooni ja näituste juht

harry.liivrand@tlulib.ee
Ruum: 515
665 9411

Jaana Tõnisson

Suhtekorraldaja-asjaajamisjuht

jaana.tonisson@tlulib.ee
Ruum: 526
665 9401

Baltika ja vanaraamatute säilitamise osakond

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Anton Küünal

Vanembibliograaf

anton.kuunal@tlulib.ee
Ruum: 520
665 9420

Heldi Lõo

Kataloogija

heldi.lyo@tlulib.ee
Ruum: 521
665 9419

Heli Vahing

Vanaraamatu spetsialist

Kairit Kaur

Teadur

kairit.kaur@tlulib.ee
Ruum: 521
665 9419

Kaja Tiisel

Osakonnajuhataja

kaja.tiisel@tlulib.ee
Ruum: 517
665 9451

Karin Tulve

Koguhoidja

karin.tulve@tlulib.ee
Ruum: 434
665 9417

Karmen Kubjas

Vanemraamatukoguhoidja

karmen.kubjas@tlulib.ee
Ruum: 521, baltika lugemissaal
665 9419; 665 9420

Kaspar Kolk

Nooremteadur

Mai Luht

Saalivanem

mai.luht@tlulib.ee
Ruum: 521, baltika lugemissaal
665 9419; 665 9420

Rene Haljasmäe

Säilitamise peaspetsialist

rene.haljasmae@tlulib.ee
Ruum: 430
665 9443

Tiiu Riikoja

Kataloogija

tiiu.riikoja@tlulib.ee
Ruum: 521
665 9419

Eesti retrospektiivse rahvusbibliograafia keskus

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Aira Võsa

Vanaraamatu peaspetsialist

aira.vosa@tlulib.ee
Ruum: 514
665 9454

Helje-Laine Kannik

Vanaraamatu peaspetsialist

helje.kannik@tlulib.ee
Ruum: 514
665 9428

Tiiu Reimo

Peatoimetaja

tiiu.reimo@tlu.ee
Ruum: 514
665 9454

Erialainfo ja komplekteerimise osakond

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Carolina Schultz

Erialainfo spetsialist

carolina.schultz@tlulib.ee
Ruum: A-314 , õpikeskus
640 9184

Elisabeth Arder

Erialainfo spetsialist

elisabeth.arder@tlulib.ee
Ruum: A-314, õpikeskus
640 9184

Hendrik Saadi

Osakonnajuhataja

hendrik.saadi@tlulib.ee
Ruum: 424
665 9425

Kristi Mets-Alunurm

Erialainfo spetsialist

kristi.mets@tlulib.ee
Ruum: A-314, õpikeskus
640 9184

Marina Karis

Komplekteerija

marina.karis@tlulib.ee
Ruum: 432
665 9427

Sigrid Mandre

Peareferent

sigrid.mandre@tlulib.ee
Ruum: A-314 , õpikeskus
640 9184

Teenindusosakond

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Aigi Rauts

Hoidlate peaspetsialist

Anu Beek

Raamatukoguhoidja

Anu Niin

Vanemraamatukoguhoidja

anu.niin@tlulib.ee
Ruum: 230
665 9431

Anu Rääk

Saalivanem

anu.raak@tlulib.ee
Ruum: 327
665 9424

Ene Reepalu

Saalivanem

ene.reepalu@tlulib.ee
Ruum: 219
665 9423

Ene Tammer

Köitja

ene.tammer@tlulib.ee
Ruum: 423
665 9441

Heli Maidla

Vanemraamatukoguhoidja

heli.maidla@tlulib.ee
Infolett
665 9439

Heli Sirotkin

Osakonnajuhataja

heli.sirotkin@tlulib.ee
Ruum: 323
665 9430

Heli Thomson

Vanemraamatukoguhoidja

heli.thomson@tlulib.ee
Ruum: 230
665 9431

Herkki Kukk

Vanembibliograaf

Juta Laasma

Vanembibliograaf

juta.laasma@tlulib.ee
Ruum: 330, Väliseesti Kirjanduse Keskus
665 9437

Kadri Laur

Lugejateeninduse peaspetsialist

kadri.laur@tlulib.ee
Ruum: 327
665 9424

Katrin Kaasik

Vanemraamatukoguhoidja

Maarja Aasmäe

Raamatukoguhoidja

maarja.aasmae@tlulib.ee
Ruum: 434
665 9417

Maie Nigols

Raamatukoguhoidja

Marika Arder

Pearaamatukoguhoidja

Marika Haamre

Vanemraamatukoguhoidja

marika.haamre@tlulib.ee
Ruum: 513
665 9439

Milvi Hõim

Vanemraamatukoguhoidja

Monika Terasmaa

Vanemraamatukoguhoidja

monika.terasmaa@tlulib.ee
Ruum: A-211, õpikeskus
640 9180

Piret Jõesaar

Saalivanem

piret.joesaar@tlulib.ee
Ruum: A-211, õpikeskus
640 9182

Piret Suurküla

Raamatukoguhoidja

Silve Tani

Vanemraamatukoguhoidja

Sirje Palo

Vanemraamatukoguhoidja

sirje.palo@tlulib.ee
Ruum: 219
665 9423

Stella Borthwick

Vanemraamatukoguhoidja

stella.borthwick@tlulib.ee
Ruum: A-211, õpikeskus
640 9180

Svetlana Norman

Vanemraamatukoguhoidja

svetlana.norman@tlulib.ee
Infolett
665 9439

Vivian Tamm

Vanemraamatukoguhoidja

vivian.tamm@tlulib.ee
Ruum: A-211, õpikeskus
640 9180

Töötlusosakond

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Aivi Sepp

Liigitaja-märksõnastaja

aivi.sepp@tlulib.ee
Ruum: 428
665 9436

Aurika Kruus

Osakonnajuhataja

aurika.kruus@tlulib.ee
Ruum: 426
665 9447

Eve Siirman

Kataloogija

eve.siirman@tlulib.ee
Ruum: 426
665 9445

Heila Kirsimäe

Perioodika peaspetsialist

heila.kirsimae@tlulib.ee
Ruum: 426
665 9445

Kertu Maasik

Normandmete spetsialist

kertu.maasik@tlulib.ee
Ruum: 432
665 9427

Maire Kokk

Liigitaja-märksõnastaja

maire.kokk@tlulib.ee
Ruum: 428
665 9436

Maire Sauerstein

Kataloogija

maire.sauerstein@tlulib.ee
Ruum: 431
665 9406

Marika Lepamets

Liigitaja-märksõnastaja

marika.lepamets[at]tlulib.ee
Ruum: 428
665 9436

Meelis Laur

Kataloogija

meelis.laur[at]tlulib.ee
Ruum: 432
665 9427

Reet Aguraiuja

Kataloogija

reet.aguraiuja@tlulib.ee
Ruum: 432
665 9427

Filmi- ja meediaraamatukogu

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Piret Remmelgas

Juhataja - erialainfo spetsialist

piret.remmelgas@tlulib.ee
Ruum: N407 (Narva mnt 27)
619 9920

Haldusteenistus

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Anatoli Orlovski

Valvur


665 9439

Enn Bekker

Juhataja

enn.bekker@tlulib.ee
Ruum: 524
665 9403

Irina Tšistozvonova

Postitöötaja

post@tlulib.ee
Ruum: 427
665 9435

Krista Reimann

Valvur


665 9439

Mati Kibin

Tehnosüsteemide peaspetsialist

mati.kibin@tlulib.ee
Ruum: 513
6659 416

Oleg Karoman

Tehnik


665 9413

Saida Raja

Valvur

Infotehnoloogia teenistus

NimiAmetikohtE-post/Ruum/Telefon

Hendrik Sepp

Digiteerimise spetsialist

Henrik Veering

Digiteerimise spetsialist

henrik.veering@tlulib.ee
6. korrus
665 3460

Imbi Türk

Digiteerimise spetsialist

imbi.turk@tlulib.ee
6. korrus
665 9459

Jekaterina Pauts

Digiteerimise spetsialist

jekaterina.pauts@tlulib.ee
6. korrus
665 9459

Jelena Kukenko

Digiteerimise spetsialist

jelena.kukenko@tlulib.ee
6. korrus
665 9459

Kelly Liivik

Digiteerimise spetsialist

kelly.liivik@tlulib.ee
6. korrus
665 9459

Liis Väling

Digiteerimise spetsialist

liis.valing@tlulib.ee
6. korrus
665 9459

Liisi Pütsepp

Digiteerimise spetsialist

liisi.pytsepp@tlulib.ee
6. korrus
665 9459

Mart Lindma

Infokeskkonna spetsialist

mart.lindma@tlulib.ee
6. korrus
665 9459

Peeter Kondratjev

juhataja

peeter.kondratjev@tlulib.ee
6. korrus
665 9410

Raino Orav

Peaspetsialist

raino.orav@tlulib.ee
6. korrus
665 9400

Riina Felding

infosüsteemide peaspetsialist

riina.felding@tlulib.ee
6. korrus
665 9458

Roman Rjabuhha

Serveri administraator

roman.rjabuhha@tlulib.ee
6. korrus
665 9410

Silja Karro

Digiteerimise spetsialist

Sven Ustintsev

Digiteerija

sven.ustintsev@tlulib.ee
6. korrus
665 9459