Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17 | Õpikeskus: E–R 10–15
Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17
Õpikeskus: E–R 10–15

Tööruumide reserveerimine

Veebipõhiselt on võimalik õppetööks reserveerida teadusraamatukogus Rävala pst 10 ja õpikeskuses Narva mnt 29 asuvaid rühma- ja individuaaltööruume.

Teadusraamatukogu III korrusel on neli lugejate töötuba. Kõigil TLÜ Akadeemilise Raamatukogu lugejaks registreerinud õppejõududel ja üliõpilastel on töötubade tasuta kasutamise õigus. Teistele lugejatele on töötubade kasutamine 3 € tund või 10 € päev, tasumine toimub raamatukogu infoletis. Skype’i, Zoomi ja Teamsi konverentsikõnede ja koosolekute jaoks on töötubade arvutimonitoridel sisseehitatud veebikaamera, kõlarid ja mikrofon. Töötubade võtmed väljastatakse II korruse teenindusletist.
Hetkel on neljast töötoast kahte võimalik broneerida läbi interneti ja kahte töötuba II korruse teenindusletis ja telefonil +372 665 9424.

Õpikeskuse I korrusel asuvad kolm rühmatööruumi ja projektoriga seminariruum, II korrusel on neli individuaaltööruumi. Õpikeskuses on rühma- ja individuaaltööruumide kasutamisõigus ainult TLÜ Akadeemilises Raamatukogus registreeritud Tallinna Ülikooli õppejõududel ja üliõpilastel.

Ruume saab reserveerida kuni 8 tundi päevas ja kokku 16 tundi nädalas, reserveerida saab kuni 14 päeva ette. Vabade aegade nägemiseks tuleb kalendrist valida sobiv kuupäev. Ruumi reserveerimiseks vali ruum ja kellaeg ning kliki nupul Reserveeri. Logi sisse Minu ESTER tunnusega ja kinnita reserveering. Reserveeringu kinnitus saadetakse e-mailile.

Täiendav info: reserveerimine@tlulib.ee