Teadusraamatukogu: E–R 11–18, L 11–15 | Õpikeskus: E–R 10–18, L 12–16 | Filmi- ja meediaraamatukogu: E–N 10–17, R 10–15
Teadusraamatukogu: alates 3.05 avatud E–R 11–17
Filmi- ja meediaraamatukogu: suletud kuni 22.08
Õpikeskus: suletud kuni 22.08

Uurijale

Uurijale

Erialainfo spetsialistid

Erialainfo spetsialistid vastavad teie päringutele, tellivad õppe- ja teadustööks vajalikke teavikuid, teevad andmebaaside kasutamise ja infokirjaoskuse koolitusi ning on kontaktisikuteks Tallinna Ülikooli liikmete ja raamatukogu vahel.
Pärniguid võib esitada üldisel  meiliaadressil erialainfo@tlulib.ee või oma valdkonna erialainfo spetsialistle.

  • Elisabeth Arder
  • Ühiskonnateadused
  • Psühholoogia
  • Kommunikatsioon
  • Rahvusvaheliste ja sotsiaaluuringute keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: elisabeth.arder@tlulib.ee
Ruum: A 314

  • Kristi Mets-Alunurm
  • Haridusteadused
  • Eesti keel ja kultuur
  • Lääne-Euroopa uuringud
  • Vene ja Ida-Euroopa uuringud
  • Haridusinnovatsiooni keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: kristi.mets@tlulib.ee
Ruum: A 314

Carolina Schultz

  • Loodusteadused
  • Liikumis-, tervise- ja sporditeadused
  • Kultuuriteooria
  • Ajalugu
  • Aasia uuringud
  • Ökoloogia keskus
  • Maastiku ja kultuuri keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: carolina.schultz@tlulib.ee
Ruum: A 314

Sigrid Mandre

  • Digitehnoloogiad ja matemaatika
  • Kunstid
  • Kunstiteraapiad
  • Haridustehnoloogia keskus

Telefon: 6 409 184
E-post: sigrid.mandre@tlulib.ee
Ruum: A 314

Piret Remmelgas

Film ja meedia

Telefon: 619 9920
E-post: piret.remmelgas@tlulib.ee
Ruum: N 407