Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17 | Õpikeskus: E–R 10–17
Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17
Õpikeskus: E–R 10–17

Routledge Handbooks Online

Alates 19. jaanuarist 2024 on Tallinna Ülikoolile avatud neli elektroonilist käsiraamatute kollektsiooni kirjastuselt Routledge. Lugemiseks logige TLÜ kasutajakonto paroolidega sisse SIIN.

Routledge Handbooks Online: Communication, Journalism, Media and Culture

Käsiraamatud hõlmavad digitaalset meediat, kunsti- ja disainiuuringuid, popkultuuri, ajakirjandusuuringuid, kommunikatsiooniajalugu ning pakuvad põhjalikku ülevaadet kommunikatsiooni, meedia ja kultuuri peamistest teemadest.

Routledge Handbooks Online: Foreign Languages

Käsiraamatud pakuvad üksikasjalikku keeleteaduslikku analüüsi ja maailma tähtsaimate keelkondade kirjeldusi ning hõlmavad fonoloogiat, morfoloogiat, süntaksit, leksikat, semantikat, dialektoloogiat ja sotsiolingvistikat.

Routledge Handbooks Online: Politics

Käsiraamatud tutvustavad parimaid tipptasemel uuringuid ja käsitlevad kõiki peamisi valdkondi rahvusvahelisest poliitilisest majandusest kuni rahvusvahelise õiguseni.

Routledge Handbooks Online: Sociology

Sotsioloogia käsiraamatud on prestiižsed teatmeteosed, mis annavad ülevaate tervest teemavaldkonnast või alamdistsipliinist. Nende kogumike peamine tugevus on nende rahvusvaheline ulatus ja asjakohasus.

Küsimustega pöörduda erialainfo@tlulib.ee poole.