Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17 | Õpikeskus: E–R 10–15
Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17
Õpikeskus: E–R 10–15

Testkasutusel: Bloomsbury

20. märtsist – 30. aprillini 2023 on Tallinna Ülikoolile avatud kirjastuse Bloomsbury testkasutus. Testimiseks on avatud viis moodulit.

Bloomsbury Collections – E-raamatute platvorm, kus leidub raamatuid väga erinevatest valdkondadest nagu film ja meedia, poliitika, õigus, filosoofia jpm.

https://www-bloomsburycollections-com.ezproxy.tlu.ee/

Bloomsbury Education and Childhood studies – artiklid ja e-raamatud alushariduse, lapsepõlve, noorte, alghariduse, keskhariduse ja kõrghariduse kohta. Allikaid on võimalik sirvida ka riikide kaupa.

https://www-becs-bloomsbury-com.ezproxy.tlu.ee/

Bloomsbury Cite them right – aitab üliõpilastel õigesti viidata ja mõista, kuidas vältida plagiaati. Juhiseid pakutakse Harvardi, APA, MLA, MHRA, Chicago, Oscola, Vancouveri ja IEEE viitamisstiilide jaoks.

https://www-citethemrightonline-com.ezproxy.tlu.ee/

Bloomsbury Cultural History – käsitleb kultuuri läbi aegade alates antiikajast kuni tänapäevani. Pakub laiaulatuslikku nimekirja peamistest e-raamatutest, maailma juhtivate institutsioonide pildikogusid ning pedagoogilisi vahendeid, nagu tunniplaanid ja ainejuhendid.

https://www-bloomsburyculturalhistory-com.ezproxy.tlu.ee/

Bloomsbury Screen Studies – dünaamiline digitaalne platvorm, mis pakub laia valikut raamatuid, stsenaariume, ülevaateartikleid ja õppevahendeid Bloomsbury, Faber & Faberi, Briti Filmiinstituudi, Focal Pressi ja Auteuri (Liverpool University Press) kirjastustelt.

https://www-screenstudies-com.ezproxy.tlu.ee/

NB! Raamatute lugemiseks tuleb sisse logida TLÜ kasutajakonto tunnustega.

Tagasiside testkasutusele on oodatud aadressil erialainfo@tlulib.ee