Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17 | Õpikeskus: E–R 10–17
Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17
Õpikeskus: E–R 10–17

Raamatunäitus “Andragoogika 35”

Tänavu tähistatakse andragoogika 35. aastapäeva: see teadus- ja õppevaldkond on TLÜ haridusteaduste instituudi mitteformaal- ja elukestva õppe akadeemilise suuna üks interdistsiplinaarsemaid valdkondi. Raamatunäitusel on välja toodud allikad, mis on andragoogika suuna olulisust ja tähenduslikkust ajas kinnitanud ja kinnistanud. Näitus on õpikeskuses avatud kuni 3. detsembrini.

Andragoogik näitusel on välja toodud eesti- ja ingliskeelsed erialased teosed, näiteks “Andragoogika: Raamat õppimiseks ja õpetamiseks”, “Õppides täiskasvanuks—Õppimine erinevates perspektiivides”, “The power of critical theory: liberating adult learning and teaching”, “Philosophical foundations of adult education”, “Teaching and learning at the university: Practices and transformations”. Lisaks saab ajaloolisi teadmisi raamatust “Jäljed: Meenutusi täiskasvanuhariduse lähiajaloost Eestis” ning erialase sõnavaraga end kurssi viia teose “International dictionary of adult and continuing education” abil.

Mitmed valitud raamatud on pärit raamatukogu põhikogust ning neid saab peale näitust lugemiseks laenutada. Kuni teosed on näitusel, saab ennast teenindaja juures raamatule järjekorda panna – nii saab raamatu laenutada kohe näituse lõppedes.