Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17 | Õpikeskus: E–R 10–15
Teadusraamatukogu: E, N 12–19, T, K, R 10–17
Õpikeskus: E–R 10–15

Soovita raamatukogule õppe- ja teadustööks olulisi raamatuid

Krisostomuse kevadkampaania on alanud ehk praegu on parim aeg soovitada raamatukogule õppe- ja teadustööks olulisi raamatuid!

Kuni 10. maini on suur valik ingliskeelseid raamatuid kuni 25% allahindlusega. Esindatud on nii tuntud teaduskirjastused (Elsevier, Springer, John Wiley & Sons jt) kui ka kergema sisuga raamatute väljaandjad (Penguin, HarperCollins jt).

Raamatute valiku leiad siit: https://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/campaign.html

Kõigepealt lisa huvitavad ja olulised raamatud ostukorvi. Ostukorvi all asub nupp „Soovita seda nimekirja“ ja sellel klikkides sisesta oma nimi, e-maili aadress ning saaja ehk raamatukogu e-mail: erialainfo@tlulib.ee. Kommentaari lahtrisse pange struktuuriüksuse andmed ja saatke nimekiri ära.

Täpne juhend: https://www.kriso.ee/soovitamise-juhend.

Otsimisel võite kasutada ingliskeelsete raamatute tavapäraseid teemalinke ning otsinguvorme, kuna sooduspakkumises olevad raamatud kuvatakse alati esimesena. Hinnad on lõplikud, st muud allahindlused enam ei rakendu. Raamatuid saab tellida ka tutvumiseks. Valige välja raamatud, mida soovite näha ning need tuuakse teile ülikooli raamatukokku tutvumiseks. Seejärel saate koos erialainfo spetsialistiga teha valiku, mis raamatuid osta ning mis tagasi saata.